Denetim

 

Kurumsal ilke, sorumluluklara ve müşteri memnuniyetine uygun sistemlerin kurulması, çalışması ve devamlılığının sağlanması amacıyla firmamızca denetimler gerçekleştirilmektedir.

Hizmet kalite seviyesinin, denetçiler ile belirlenmiş kriter ve kurumsal standartlar çerçevesinde düzenli olarak ölçümlenmesi yapılmaktadır.

Denetimler sonucu saptanan eksiklikler doğrultusunda oluşturulmuş kademeli eğitimler yapılmakta ve eğitimler sonucu farklı sınıflarda sertifikalandırmalar firmamız tarafından verilmektedir.         

Bu kapsamda firmamız denetleme ekibi, TTNET'in tüm Türkiye genelinde sağlamış olduğu Tivibu Ev servislerinin son kullanıcı denetlemelerini; müşteri memnuniyeti, kullanıcı deneyimi, teknik standartlar, kurulum standartları gibi birçok konuda denetimlerini yaparak raporlar hazırlamaktadır. Denetleme ekibimiz tarafından oluşturulan raporlar sayesinde Tivibu Ev kullanıcı deneyimlerinin arttırılmasına yönelik çalışmalar son derece fayda sağlamış, servisin gelişmesine büyük katkılar sağlamıştır.